تبلیغات
غم هایی برای گفتن - دلمان برای "احمدی‏ نژاد سوم تیر " تنگ شده است

صفحه اصلی

ایمیل مدیریت ارتباط با ما فید خوان پشتیبانی

یا اَبَاالقاسِم یا رَسوُلَ اللّهِ یا اِمامَ الرَّحمَةِ یا سَیِدَناوَ مَولانا اِنا تَوَجَّهنا وَستَشفَعنا وَ تَوَسَّلنا بِکَ اِلیَ اللّهِ وَ قَدَّمناکَ بَینَ یَدَی حاجاتِنا یا وَجیهاً عِندَاللّهِ اِشفَع لَنا عِندَاللّه

           غم هایی برای گفتن

              

 

 

 

 

 

 

منوی اصلی


 تاریخ امروز :
 

آرشیو مطالب
 • شهریور 1391

 • مرداد 1391

 • خرداد 1391

 • اردیبهشت 1391

 • مهر 1390

 • شهریور 1390

 • مرداد 1390

 • تیر 1390

 • خرداد 1390

 • مهر 1389

 • شهریور 1389

 • مرداد 1389

 • همه آرشیوها

 • دلمان برای "احمدی‏ نژاد سوم تیر " تنگ شده است

  نویسنده : رضا

  نظرات ()


  بسیج دانشجویی 4 دانشگاه كشور با صدور نامه سرگشاده‌ای خطاب به احمدی‌نژاد خاطرنشان كردند: از رئیس‌جمهور می‌خواهیم به سوم تیر بازگردد و آقای رئیس‌جمهور دعوت ما را برای نشستن با دانشجویان منتقد خود پذیرا باشید.

  به گزارش فارس، بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران و علوم‌پزشكی تهران، تربیت‌مدرس، فردوسی مشهد و دانشگاه بین‌المللی امام‌خمینی(ره) قزوین در آستانه فرا رسیدن سوم تیرماه، نامه سرگشاده‌ای خطاب به محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور كشورمان نوشتند.

  متن كامل این نامه سرگشاده به شرح ذیل است:


  جناب آقای رئیس‏ جمهور!
  با سلام
  این روزها كه دلسوزانه تحولات اقتصادی ارزشمندی را در حوزه‏هایی نظیر بانكداری اسلامی، هدفمند كردن یارانه ‏ها، اصلاح قانون كار و... دنبال می‏كنید و بالواقع به شعار جهاد اقتصادی الگوی عمل می‏پوشانید، از باب آنچه در حواشی دولت اصول‌گرا می‏گذرد، بغضی گلوگیر رفیق راهمان شده است. از همین باب دست به قلم شدیم تا به عنوان حامیان سوم تیری گفتمان احمدی‏ نژاد به او عرض شكایت بریم.

  ما نه از آنانیم كه از آغاز دولت هر روز بر تلاش‏های شبانه‏ روزیش تاختند و نه از آنان كه دستاوردهای عظیم و گرانقدرش را ناچیز انگاشتند.
  نمی‏توانید ما را این‌گونه متهم كنید. ما نسلی از جنس سوم تیریم. همان حامیانیم كه یك روز تخطی رئیس مجمع از خط رهبری را مورد اعتراض قرار دادیم، یك روز مقابل مجلس شورای اسلامی ایستادیم تا نقصشان را گوشزد كنیم و روز دیگر بر روند ناصواب قوه‌قضائیه خرده گرفتیم و البته همه را در دایره انقلاب دیده و می‏دیدیم.

  ما عهدی با خدایمان داشتیم كه هنوز نیز بر سر آنیم و عهدی با شما كه در سوم تیر بستیم تا سرباز رهبری بمانیم. یادتان هست حتماً آن روزهایی را كه گفتید نخواهید گذاشت تیرها متوجه رهبری شود. یادتان هست حتماً آن روزهایی را كه تبلیغات سیاه و سفید ستادها دست به دست می‏گشت و آن مادران كه طلا برای ستادها می‏فرستادند و ما و شما كه دوشادوش هم از ولایت می‏گفتیم و عدالت. ما همان نسلیم كه اكنون 2 گروه می‏خواهند كه دیگر نباشیم.

  آقای رئیس‏ جمهور!

  اگر شما خاطرات آن روزها را در گرماگرم جدال‏های سیاسی و كاری فراموش كرده‏اید، ما اما همه را خوب به خاطر داریم و مدام از خود می‌پرسیم كجاست آن رئیس‏ جمهوری كه قرار بود سپر رهبری باشد و چرا تاكنون بارها و بارها رهبری سپرش شده است؟ مگر رهبری نفرمود "اتقوا من مواضع التهم؟ " این آقای ولایت‌مدار چرا به دستور ایشان در باب پرهیز از قرار دادن دولت در موضع تهمت گوش نمی‏كند؟ آیا او در قبال همین یك سؤال ساده پاسخ و دفاعی دارد؟ چرا كاری می‏كند كه شایعات بدتر قوت بگیرد؟ چرا یازده روز در خانه نشست و بساط جنجال رسانه‏ های بیگانه را فراهم كرد تا رهبری با آن ادبیات سخن بگویند؟ چرا این آقای ولایت‌مدار بعد از شنیدن سخنان محزون رهبری كه در آن خود را "حقیر " خواندند، دق نكرد؟ این است رسم سپر بودن برای رهبری؟!

  كجاست آن حمایت‏های بی‏دریغ آقا؟ چرا این قدر همه چیز تغییر كرده؟ چرا دولت عرصه میدان‏داری یك جریان خاص و حذف حامیان سوم تیری شده است؟ چرا آقای مصباح را گروهی خاص كه منتسب به دولتند، بی‏شرمانه و وقیحانه اقتدارگرا نام می‏ نهند؟ این چه رسم انتقاد از شهید مطهری زمان است؟ آیا این ادبیات همان ادبیات فتنه‌گران 88 نیست؟ این بازی به سود چه كسی است و به ضرر چه كسی؟ جدال دولت و حوزه به نفع كیست؟ چرا صف‏ بندی‏های این جریان خاص كه می‏كوشد رئیس‏ جمهور را هر روز تنها و تنهاتر كند با اصلاح‏ طلبان جدی نیست؟ چرا صف‏ بندی‏ها عوض شده و تاریخ كارگزاران سازندگی و شكل‏ گیری اصلاح‏ طلبان و قدرت‌طلبانی نو در حال تداعی است؟ ماجرای عزل و نصب‏های حاشیه‏ ساز در درون دولت و در وزارت خارجه چیست؟ چرا اصرار بر حاشیه‏ سازی است؟ چرا رئیس‏ جمهور قرار است هر روز تنها و تنهاتر شود؟

  آقای احمدی‏نژاد!

  به خاطر دارید آن روزی را كه نشریه همت و موج اندیشه بسته شد؟ حضرتعالی آن روز تصریح كردید "این قبیل برخوردها را قبول نداریم و معتقدیم این رفتارها نشان‌دهنده روحیه دیكتاتوری است و همگان بدانند كه این كشور دیكتاتوربردار نیست و مسائلی كه 30 سال قبل بود، تمام شده است. " یادتان هست آن روز كه رئیس قوه‌قضائیه هم در انتقاد از شما برآمد، لحن خبرنگار و پاسخ شما را از پیش طراحی شده خواند و ناشی از تحریك محركان و تشویق مشوشان؟!...

  اكنون هفته‏ نامه انقلابی 9 دی به عنوان یكی از پایگاه‏ های ارزشمند جریان انقلابی با بهانه‏ های واهی توقیف شده است. چرا خبری از آن خروش انقلابی شما نیست؟ چرا سایت‌های فتنه و سایت‏های جریان مردود باید بنویسد اما رسانه‏ های انقلاب نه؟! كجاست رئیس‏ جمهوری كه ساعت‏ها پای انتقادات تند و تیز دانشجویانی كه حامیش بودند می‏نشست و یك به یك پاسخ می‏گفت؟ چرا تلاش برخی برای جدا كردن احمدی‏نژاد و حامیانش، تلاش برخی برای بنی‏ صدر سازی از احمدی‏ نژاد و تلاش برخی برای حذف جریان سوم تیر كارگر افتاده است؟ چرا دیگر رئیس‏ جمهور با حامیانش نشست و برخاست نمی‏كند؟

  آقای احمدی‏نژاد!

  9 دی گواهی است بر تلاش‏هایی كه برای ایجاد  2 قطبی‏ های جدید و خطرناك در كشور رقم می‏خورد. وقتی جریان سوم تیر از میانه حذف شد و روزنامه و خبرگزاری دولت هم در دستان كسی افتاد كه 2 خط حرف منطقی نمی‏تواند بنویسد، راه برای حذف شما باز شده است. اكنون جریان خواص مردود و جریانی كه در حاشیه دولت وجود دارد بر سر حذف جریان سوم تیر متفق‏ القولند و چه جالب كه پیوندی این چنین در برخورد با هفته‏ نامه 9 دی عیان می‏ شود تا زودتر از آنكه باید بفهمیم در كشور چه در حال رخ دادن است.

  آقای رئیس‏ جمهور!

  دست به قلم شدیم تا از شما بخواهیم به سوم تیر بازگردید. به متن جریان انقلابی و هیئت‏ها برگردید. انتقادهای تند و تیزشان را بشنوید اما برگردید. دست به قلم شدیم تا بگوییم دلمان برای محمود احمدی‏ نژاد سوم تیر تنگ شده است. دست به قلم شدیم تا بگوییم دعوت ما را برای نشستن با دانشجویان منتقد خود پذیرا باشید. دست به قلم شدیم تا بگوییم برخی در تلاشند اطراف شما را هرچه می‏توانند خلوت‏تر كنند. دست به قلم شدیم تا بگوییم اگر عملكردتان برای حامیان دلسوزتان قابل توجیه نیست، چه در صورت درستی انتقاد و چه در غیر آن اشكال از شماست. چون از صف سوم تیری‏ ها بریدید. چون نشست و برخاست‏ هایتان كم‏ كم با گروهی اندك و خاص شكل گرفت. چون كانالیزه شدید. چون پایگاه حوزوی خود را كنار گذاشتید و بزرگانی كه در حوزه حامی شما بودند را فراموش كردید. چون هیئت‏ها را كنار گذاشتید و در یك كلام چون عوض شدید.

  دست به قلم شدیم تا بگوییم جریان اطراف شما درصدد تشدید 2 قطبی شما و حامیانتان است. خواستیم هشدار بدهیم. دست به قلم شدیم تا بگوییم بس كنید. حاشیه‏ سازی‏ها را كنار بگذارید. به قرار گرفتن دولت در موضع تهمت پایان دهید. دست به قلم شدیم تا بگوییم بر مبنای همان عهد كه در سوم تیر بستیم فقط و فقط پای رهبری خواهیم ایستاد و شما را هم با خط‏ كش اطاعت از رهبری می‏ سنجیم و متناسب با آن مواضع خود را تراز می‏كنیم. دست به قلم شدیم تا بگوییم غصه‏ های رهبری كم نیست. وای بر ما اگر بر این غصه‏ ها با تك‏روی‏ها و عملكرد جاهلانه‏ مان بیفزاییم و بعد خود را ولایتمدار هم بدانیم.
   

  سه شنبه 31 خرداد 1390-04:57 ب.ظ

   


  مطالب گذشته
 • ریخت و پاش بیت المال به بهانه تقدیر از مدال آوران المپیک

 • خبرگزاری فارس و ترویج سکولاریسم

 • می رسد ...

 • دل تنگم / فاضل نظری

 • دو شعر برای خواهرم مریم

 • در آیینه اشک .: فریدون مشیری :.

 • راهی نو

 • احمدی نژاد و انکار تقسیم بندی شیعه و سنی

 • جنگ فرهنگی

 • بستنی روکش طلا!

 • عید فطر مبارک

 • از جشن آب بازی تا ویژه نامه خاتون

 • فرهنگ!!!

 • به بهانه برنامه های این روزهای سیما

 • دلمان برای "احمدی‏ نژاد سوم تیر " تنگ شده است


 • لیست آخرین پستها
  پروفایل مدیر
  رضا


  اطلاعات
  آمار مطالب
  کل مطالب :
  کل نویسندگان :
  آمار بازدید
  بازدید امروز :
  باردید دیروز :
  بازدید این ماه :
  بازدید ماه قبل :
  بازدید کلی :

  بروزرسانی


  نویسندگان

    رضا


  پیوندهای روزانه
  بچه های قلم

  همه پیوندهای روزانه

  ارسال پیوند روزانه


  لینک دوستان

  قالب مذهبی وبلاگ

  صالحون

  بلاغ المبین
  روایتگران نور

  همه پیوندها


  برچسب ها

  جریان های فکری جهان اسلام جریان های فکری دانشگاه آزاد مراجع حجاب آزادی بیان عربستان وهابیت سید حسن مصطفوی بلاگفا


  سازنده قالب

   

  POWERED BY SALEHON.IR

  تمامی حقوق مطالب و محتوا برای وبلاگ غم هایی برای گفتن - دلمان برای "احمدی‏ نژاد سوم تیر " تنگ شده است محفوظ میباشد ||ساخت قالب salehon.ir